czwartek, 01 czerwiec 2023

  Galerie

  Kolarstwo

  Włoszakowice po raz trzeci będą gościć najlepszych kolarzy przełajowych lub jak kto woli „Błotniaków”, bo tak ich właśnie nazywają.
  29 grudnia przeprowadzony zostanie wyścig w randze Pucharu Polski w tej dyscyplinie. Zawody pod nazwą „Cześć i Chwała Zwycięzcom” dla uczenia 101 rocznicy wybuchu zwycięskiego zrywu wielkopolan.

  Futsal

  W sobotę (23 listopada 2019 r.) w hali sportowej we Włoszakowicach rozegrano V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej w Piłkę Nożną dla Dzieci o Puchar Wójta Gminy Włoszakowice. Imprezę zorganizował Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół' Włoszakowice pod patronatem Wójta Gminy Włoszakowice.

  Wiadomości

  Niepodległość - to słowo odmieniane w ostatnim czasie przez wszystkie przypadki w całej Polsce. Niezwykłe święto, które w każdym mieście oraz wsi obchodzone "na swój sposób" przyciąga setki, które chcą pokazać, że są jednością. W gminie Włoszakowice, to tradycyjna msza święta, później uroczysty korowód z udziałem postaci historycznych zwieńczony widowiskiem historycznym, a w tym roku na sam koniec specjalny koncert. 
  "Wolności moja, Ty Victorio! Opanuj w końcu cały świat" - śpiewali soliści w jednej z piosenek, która wybrzmiała przyprawiając o ciarki zebranych. 

  Strona 1 z 25

  Ostrzeżenia i komunikaty

  Brak wydarzeń

  Wlopi meteo


  Nadchodzące wydarzenia

  Brak wydarzeń