wtorek, 11 maj 2021

  Sport

  Sport

  Od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r. część obostrzeń związanych z pandemią covid-19 zostaje poluzowanych - dzieci wrócą do żłobków i przedszkoli natomiast amatorzy sportu będą mogli go uprawiać na świeżym powietrzu. Na stronie włoszakowickiego kompleksu sportowego pojawił się komunikat dotyczący otwarcia stadionu lekkoatletycznego oraz boiska wielofunkcyjnego.

  Sport

  Wielu z Was zostało w swoich domach z powodu epidemii koronawirusa. Życie toczy się dalej, jednak wiele naszych czynności, które wykonywaliśmy wcześniej przez obecną sytuację musieliśmy zawiesić i odłożyć na później. WLOPI wychodzi z szeroką inicjatywą, aby w obecnym okresie możliwie przybliżyć Wam sprawy, jakich wcześniej się podejmowaliście. 

  Sport

  Dolna Morawa gościła w tym roku wszystkich miłośników narciarstwa z Gminy Włoszakowice, gdzie rozegrano po raz 17. Mistrzostwa Gminy Włoszakowice w Narciarstwie Alpejskim. Na starcie stanęło ponad 80 osób. W kategorii open wśród panów wygrał Jakub Grochowczak, a najlepszą wśród kobiet była Zuzanna Każmierczak. 

  Tags:

  Ostrzeżenia i komunikaty

  Brak wydarzeń

  Wlopi meteo


  Nadchodzące wydarzenia

  Brak wydarzeń

  Napisz do nas

  Jesteśmy na: