Rodzinny duet z Włoszakowic, czyli Ewelinę Weiss i jej tatę - odwiedziliśmy na siłowni, aby zobaczyć, jak wygląda jej pasja oraz jakie cele obrała sobie na przyszłość. Coraz więcej osób dużo uwagi poświęca swojej formie, kondycji oraz trybowi życia. Jest to nie tylko po prostu zdrowe, ale dla wielu ludzi staje się dodatkowo wielkim hobby oraz odskocznią od codziennej rutyny, bez której nie potrafią żyć. 
Każdy z nas ma w sobie pragnienie samorealizacji oraz dążenia do bycia lepszym. Zaczynamy cykl reportaży, który nazywamy "Pasjonaci", bo takich właśnie osób będzie on dotyczył.

Zaczynamy od młodej osoby, która bardzo szybko zaraża pozytywną energią, pracowitością oraz niezłomnością. Dzięki systematyczności kolejnych ćwiczeń i trzymaniu diety, dzisiaj może cieszyć się z efektów. Cały czas podkreśla jednak, że to początek drogi do celu. 

Na siłownię pierwszy raz Ewelina przyszła ze swoim tatą, który również jest dużym zwolennikiem sportowego trybu życia. Od tamtej pory zmieniło się jej ciało oraz podejście do życia, bo jak sama mówi "Jeżeli czegoś bardzo chcemy, to możemy wszystko!". Posłuchajcie sami... 

Nagranie dzięki uprzejmości Fitness Factory Leszno