Dziura w kajaku, zepsute kółko od wózka, to tylko niektóre z problemów, które czekały na Przemka podczas jego wyprawy. Chciał jako pierwsza osoba dopłynąć kajakiem z Jeziora Dominickiego do Bałtyku! Zapraszamy do reportażu. Wyobraźnia nie zna granicy, a cele często mieszają się z marzeniami, które realizować mają siłę tylko osoby uprawiające sztukę wolności. 
Nie dają zamknąć się w schematycznych pudełkach i wpisać w resztę otoczenia, a muszą ciągle dążyć do swoich ideałów i mety, która przesuwa się nieskromnie z każdym kolejnym zadaniem. Na pewno jest to uzależniające - sama czynność. Przemek w reportażu podkreślił, że samo dotarcie do mety, to tylko chwilowa satysfakcja, bo moment później pojawia się smutek, że to już koniec, ale i myśl, co dalej?

Przemysław Knop jest podróżnikiem mieszkającym na co dzień we Włoszakowicach. Jego jedną z największych pasji jest odkrywanie. Niedawno zjechał stopem całe Bałkany, blisko kilkanaście krajów. W swoich podróżach udawał się też na zachód Europy. Tym razem padło na cel nietypowy - dopłynąć do Bałtyku z Boszkowa.
Czy mu się udało oraz z jakimi przygodami posłuchacie i zobaczycie w naszym nowym reportażu "Sztuka Wolności".