W minioną niedzielę (16.06.2019) seniorskie drużyny z gminy Włoszakowice (Dąb Boguszyn, GKS Włoszakowice, Sokół Włoszakowice) rozegrały mecze na swoich szczeblach rozgrywkowych.

Dąb Boguszyn w ramach 20 kolejki leszczyńskiej A klasy mecz rozgrywał w niedzielę na boisku w miejscowości Turew. W pierwszej połowie popis swoich umiejętności zaprezentował Oskar Ratajczak strzelając 3 bramki (9’, 18’, 28’). W 44 minucie bramkę zdobyli rywale. W 66 minucie 4 bramkę dla ekipy z Boguszyna zdobył Oskar Owsiany. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:4.

Dąb Boguszyn z dorobkiem 31 pkt. (9 wygranych, 4 remisy, 7 porażek) i bilansem bramek 44:42 zakończył sezon na 6 miejscu w leszczyńskiej A klasie.

GKS Włoszakowice nie pojechał na mecz przez co przegrał przez walkower.

GKS Włoszakowice z dorobkiem 3 pkt. (1 wygrana, 27 porażek) i bilansem bramek 21:125 zajmuje ostatnie miejsce w leszczyńskiej klasie okręgowej.

Kolejny mecz - GKS Włoszakowice - Piast Poniec - 22.06.2019 r. godz. 17.00.

Sokół Włoszakowice swój mecz miał rozgrywać na własnym boisku, jednak rywale z Krzemieniewa nie przyjechali na spotkanie.

Ekipa z Włoszakowic po 20 rozegranych meczach ma 34 pkt. (10 wygranych, 4 remisy, 6 porażek) oraz bilans bramek 36:30 zakończyła sezon na 3 miejscu leszczyńskiej A klasy.