W środę 6 lutego 2019 r. o godzinie 17.30 juniorzy młodsi SPR Włoszakowice podejmowali w hali sportowo-środowiskowej we Włoszakowicach rywali z SKF KPR Sparta Oborniki.

Od początku spotkania było wiadomo, że rywal jest silny. W 2 i 5 minucie 2 bramki dla gości zdobył Jakub Muszyński, w 6 minucie bramkę kontaktową dla gospodarzy zdobył Eryk Rutkiewicz. Od tego momentu ekipa SKF KPR Sparta Oborniki urządziła sobie festiwal bramek. 6 trafień do siatki z rzędu i wynik 1:8. Przewaga nie malała i pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 7:16.

Drugą połowę również otworzyli rywale strzelając dwie pierwsze bramki, w 31 i 32 minucie a ich przewaga wzrosła do 11 trafień (7-18). Chłopaki z SPR Włoszakowice zaczęli odrabiać straty strzelając dwie bramki i tracąc jedną, sytuacja powtórzyła się kilkukrotnie i w 56 minucie zbliżyli się do rywala na 6 bramek (19:25). Ostatecznie jednak spotkanie zakończyło się porażką drużyny z Włoszakowice 20:28.