W połowie sierpnia wystartował kolejny sezon leszczyńskiej A klasy. W tym roku o awans do klasy okręgowej walczą trzy zespoły z gminy Włoszakowice - Dąb Boguszyn, GKS Włoszakowice oraz Sokół Włoszakowice. Poniżej wyniki oraz aktualna tabela.

I kolejka została rozegrana w weekend 15-16 sierpnia 2020 r.

Dąb Boguszyn swój mecz rozgrywał na wyjeździe - rywalem była drużyna Rywal Ewmar Kurza Góra. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Drużynę GKSu Włoszakowice na własnym boisku gościli rywale z Rydzyniak II Rydzyna. Gospodarze strzelili dwie pierwsze bramki (24', 45'). Początek drugiej połowy to celne trafienie Artura Krawczyka (47'). Niestety więcej bramek w tym meczu nie padło. Spotkanie zakończyło się porażką GKSu 2:1.

Sokół Włoszakowice miał podejmować na własnym boisku drużynę Błękitni Kąkolewo. Spotkanie jednak zostało przełożone na 21.11.2020 r.

II kolejka została rozegrana w weekend 22-23 sierpnia 2020 r.

Dąb Boguszyn na własnym boisku podejmował drużynę Rydzyniak II Rydzyna. Goście już w 5 minucie wyszli na prowadzenie, jednak ekipa z Boguszyna szybko wzięła się do odrabiania strat. Dwie bramki zdobył Oskar Owsiany (27', 42'), dzięki czemu gospodarze schodzili na przerwę prowadząc 2:1. W drugiej połowie na 3:1 podwyższył Marcin Szklarski (74'), goście w doliczonym czasie gry zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Boguszyna 3:2.

GKS Włoszakowice miał podejmować na własnym boisku drużynę LZS Głuchowo. Rywale jednak zostali wycofani z rozgrywek.

Sokół Włoszakowice swój pierwszy mecz w sezonie rozgrywał na wyjeździe. Rywalem była drużyna Tęcza-Osa Osieczna. Gospodarze z Osiecznej rozgromili ekipę z Włoszakowic aż 10:0.

III kolejka została rozegrana w weekend 29-30 sierpnia 2020 r.

Dąb Boguszyn, jak w poprzedniej kolejce GKS Włoszakowice mecz miał rozegrać z drużyną LZS Głuchowo. Spotkanie zostało odwołane z powodu wycofania Głuchowa z rozgrywek.

GKS Włoszakowice mecz rozgrywał w Starym Bojanowie. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do drużyny GKSu, która za sprawą Karola Misia, Łukasza Gryzieckiego, Bartosza Kubackiego oraz Artura Krawczyka zdobyła cztery bramki i na przerwę schodziła prowadząc 1:4. W drugiej połowie rywale ze Starego Bojanowa zdołali strzelić jeszcze 2 bramki. Mecz zakończył się zwycięstwem GKSu 3:4.

Sokół Włoszakowice tym razem na własnym boisku podejmował drużynę 1920 Mosina. Rywale już w 4 minucie objęli prowadzenie, dokładając jeszcze jedno trafienie schodzili na przerwę z prowadzeniem 0:2. W 57 minucie bramkę kontaktową dla drużyny z Włoszakowic zdobył Arkadiusz Szymczak. Kolejne 4 trafienia należały jednak dla gości z Mosiny. Spotkanie zakończyło się kolejną wysoką porażką ekipy z Włoszakowice, tym razem 1:6.