W sobotę oraz niedzielę 19-20 października 2019 roku gminne drużyny - Dąb Boguszyn, GKS Włoszakowice oraz Sokół Włoszakowice rozegrały mecze w ramach X kolejki leszczyńskiej A klasy w piłkę nożną. Poniżej skrót meczów oraz tabela.

Dąb Boguszyn w X kolejce leszczyńskiej A klasy rywalizował z drużyną Awdaniec Pakosław. Spotkanie odbyło się w sobotę w miejscowości Pakosław. Zawodnikom z Boguszyna niestety nie udało się strzelić gola w tym meczu, natomiast rywale strzelali w 43', 68' oraz 90+3 minucie. Pojedynek zakończył się porażką Boguszyna 3:0.

GKS Włoszakowice swój mecz rozgrywał z drużyną, która również nie radzi sobie w obecnym sezonie. Błękitni Kąkolewo przed tym spotkaniem byli na przedostatnim miejscu w tabeli z przewagą 1 pkt. nad GKSem Włoszakowice. W pierwszej połowie padły 2 bramki (29', 43') - obie na konto Błękitnych. W 52 minucie Łukasz Gryziecki zdobył bramkę kontaktową, jednak w 68 minucie drużyna z Kąkolewa ponownie wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Spotkanie zakończyło się porażką GKSu 3:1.

Sokół Włoszakowice podejmował na własnym boisku drużynę Kormoran Święciechowa. Drużyna z Włoszakowic już w 6 minucie objęła prowadzenie - po bramce samobójczej zawodnika Kormoranu. Drugą bramkę na konto Sokoła zdobył Patryk Lorenz w 31 minucie. Mecz zakończył się zwycięstwem Sokoła 2:0.

Drużyna M Pkt BRAMKI

Kolejna kolejka:

Dąb Boguszyn - Błękitni Kąkolewo 27.10.2019r. godz. 13.00

GKS Włoszakowice - Tęcza-Osa Osieczna  27.10.2019r. godz. 14.00

Dąbroczanka Pępowo - Sokół Włoszakowice 26.10.2019r. godz. 15.00

Terminarz wszystkich meczów na własnych boiskach znajdziecie w naszym informatorze - Wydarzenia