Włoszakowice stały się bardzo atrakcyjnym miejscem do zamieszkania - czego najlepszym świadectwem jest bum budowlany, który trwa od kilku lat. Miejscowość posiada oddziały przedszkolne, szkołę, przychodnie, liczne sklepy oraz jest dobrze skomunikowana z dużymi miastami - co doskonale wpływa na wybór Włoszakowic jako miejsca do zamieszkania.

Duży popyt na nieruchomości skłania mieszkańców do zainteresowania się kwestią sprzedaży gruntów czy budynków lub też przekształceniem obiektów w mieszkania i lokale na wynajem. Niejednokrotnie chęć zasilenia domowego budżetu, czy też zwiększenia miesięcznych dochodów poprzez wynajem spotyka się z oporem, który wynika z obawy przed kwestiami formalnymi. Co jeśli nabywca chce mnie oszukać? Czy dobrze spisaliśmy umowę kupna-sprzedaży? Jak mam go zapewnić, że nieruchomość jest wolna od obciążeń? Co w sytuacji gdy lokator przestanie mi płacić? A jeśli będzie miał pytania, na które nie znam odpowiedzi?

Jednak jest też ta druga strona - ludzie, którzy wybrali Włoszakowice na miejsce do zamieszkania - czy to krótko czy długoterminowego. Ludzie, którzy mieszkają w sąsiednich miejscowościach, jednak chcieliby rozpocząć bądź rozszerzyć prowadzenie działalności we Włoszakowicach. I choć samo miejsce jest idealne, to opory i pytania podobne - A co jeśli sprzedający mnie oszuka? Skąd mam wiedzieć, że w sąsiedztwie nie powstanie coś co będzie uprzykrzać mi życie? Chciałbym zamieszkać w spokojnym, ale nie odległym od centrum miejscu. Ważny jest dla nas dostęp do wszystkich mediów. Nie potrafię negocjować.

Oba przypadki jakże różne, a zarazem podobne. Nie ważne czy planujesz wynająć, sprzedać czy kupić. Podstawowa kwestia to zwrócenie się do firmy, która zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Samo pośrednictwo jednak również nie gwarantuje przespanych nocy, ważne aby biuro nieruchomości było obecne od lat i znało lokalny rynek od podszewki, a także co jeszcze ważniejsze wyróżniało się solidną obsługą prawną dotyczącą obrotu nieruchomościami. Wszystkie z tych warunków gwarantuje Firma Usługowa Maciej Majorczyk. 

Na firmowej stronie majorczyk.pl znajdziecie pełen zakres usług, jak również szeroką gamę gruntów oraz budynków na sprzedaż. Biuro oferuje kompleksową obsługę podczas kupna oraz sprzedaży gruntów i nieruchomości. 

 

 

Firma Usługowa Maciej Majorczyk
ul. Dziedzica 8
64-140 Włoszakowice

tel. 609 767 234 (pon-pt 15.00-20.00, sob 08.00-20.00)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
www.majorczyk.pl