14-15 września 2019 roku gminne drużyny - Dąb Boguszyn, GKS Włoszakowice oraz Sokół Włoszakowice rozegrały mecze w ramach V kolejki leszczyńskiej A klasy w piłkę nożną. Poniżej skrót meczów oraz tabela.

Dąb Boguszyn swój mecz rozgrywał w niedzielę 15.09.2019 r. od godziny 15.00 na stadionie w Pawłowicach - rywalem ekipy z Boguszyna była drużyna MTS Pawłowice. Pierwszą bramkę zdobyli w 18 minucie rywale z Pawłowic, w 39 minucie za sprawą Oskara Owsianego ekipa z Boguszyna wyrównała, remis nie trwał długi - tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania (45’) gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. Druga połowa przebiegła pod dyktando zawodników z Pawłowic, którzy zdobyli kolejne 3 bramki (48’, 65’, 68’). Mecz zakończył się wysoką porażką Boguszyna - 5:1.

GKS Włoszakowice mecz w ramach V kolejki rozgrywał na wyjeździe. Spotkanie rozpoczęło się w sobotę 14.09.2019 r. o godzinie 17.00 na stadionie w Starym Bojanowie - rywalem GKSu była drużyna LUKS Stare Bojanowo. Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy w 40 minucie wyszli na prowadzenie. Tuż po przerwie (47’) wyrównującą bramkę zdobył Patryk Dudziński. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów - remisem 1:1.

Sokół Włoszakowice swój wyjazdowy mecz rozegrał w sobotę 14.09.2019 r. o godzinie 16.00 na stadionie w Rydzynie - rywalem drużyny z Włoszakowic był Rydzyniak II Rydzyna. Pierwsza bramka w tym meczu została zapisana na konto Sokoła - strzelcem w 31 minucie był Patryk Lorenz. Rywale z Rydzyny wyrównali 8 minut później (39'). Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. W 17 minucie drugiej połowy (62') zawodnik Rydzyniak II Rydzyna wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Piłkarze Sokoła nie zdołali już strzelić bramki, spotkanie zakończyło się porażką ekipy z Włoszakowice 2:1.

Sokół Włoszakowice - Ruch Bojanowo 22.09.2019r. godz. 16.00

Terminarz wszystkich meczów na własnych boiskach znajdziecie w naszym informatorze - Wydarzenia