W sobotę oraz niedzielę 28-29 września 2019 roku gminne drużyny - Dąb Boguszyn, GKS Włoszakowice oraz Sokół Włoszakowice rozegrały mecze w ramach VII kolejki leszczyńskiej A klasy w piłkę nożną. Poniżej skrót meczów oraz tabela.

Dąb Boguszyn swój mecz rozgrywał w Święciechowie, rywalem była drużyna Kormoran Święciechowa. Pomimo iż podczas meczu kibice oglądali kilka ciekawych akcji, to żadnej drużynie nie udało się strzelić bramki i spotkanie ostatecznie zakończyło się podziałem punktów i remisem 0:0.

GKS Włoszakowice rywalizował z drużyną ze środka tabeli - Dąbroczanka Pępowo. Spotkanie rozpoczęło się w sobotę o 16.30 na boisku w Pępowie. Pierwsza połowa przebiegła dość spokojnie, kibice dopiero w 45 minucie wiwatowali trafienie zawodników z Pępowa. Druga połowa to prawdziwy festiwal bramek - niestety głównie gospodarzy, którzy trafiali w 48', 65', 75', 76' i 84 minucie. Gościom udało się trafić 2 razy - strzelcami byli w 68' Kacper Łeszyk i w 80 minucie Piotr Krupka. Spotkanie zakończyło się porażką GKSu 6:2, to już 7 mecz bez zwycięstwa w tegorocznym sezonie.

Sokół Włoszakowice swój mecz również miał rozgrywać na wyjeździe. Rywalem był lider w tabeli Pelikan Dębno Polskie - drużyna, która do tej pory wygrała wszystkie 6 meczów. Niestety ekipa z Włoszakowic nie dojechała na mecz. Spotkanie zakończyło się walkowerem Sokoła 3:0.

Sokół Włoszakowice - MTS Pawłowice 6.10.2019r. godz. 15.30

Terminarz wszystkich meczów na własnych boiskach znajdziecie w naszym informatorze - Wydarzenia