W sobotę oraz niedzielę 26-27 października 2019 roku gminne drużyny - Dąb Boguszyn, GKS Włoszakowice oraz Sokół Włoszakowice rozegrały mecze w ramach XI kolejki leszczyńskiej A klasy w piłkę nożną. Poniżej skrót meczów.

Dąb Boguszyn w niedzielę na własnym boisku podejmował drużynę Błękitni Kąkolewo. Przed meczem obie drużyny miały po 6 pkt. w tabeli. Spotkanie to prawdziwy festiwal bramek. Padło ich aż 13. Pierwsze połowa zakończyła się prowadzeniem Boguszyna 4:0, bramki strzelali - Alan Malepszy (2'), Oskar Owsiany (9'), Krystian Białasik (19') i Gracjan Tkacz (31'). Druga część spotkania to kontynuacja strzeleckiej passy - Krystian Białasik (46', 48', 58'), Oskar Ratajczak (60', 65'). Przy wyniku 9:0 bramkę honorową strzelił zawodnik z Kąkolewa, jednak ekipie z Boguszyna ciągle było mało i kolejne bramki zdobywali - Oskar Ratajczak (76'), Amadeusz Walkowiak (76') oraz Marek Jasiński (85'). Dąb Boguszyn wygrał po niesamowitym meczu aż 12:1.

GKS Włoszakowice swój mecz rozgrywał na własnym boisku, rywalem była drużyna Tęcza Osa Osieczna. W pierwszej połowie rywale strzelili 3 bramki. Druga część spotkania to kolejne 2 trafienia na konto zawodników z Osiecznej. Przy wyniku 0:5, w 68 minucie bramkę honorową zdobył Łukasz Gryziecki. Rywali dołożyli jeszcze jedno trafienie i spotkanie zakończyło się kolejną porażką GKSu 1:6.

Sokół Włoszakowice rozgrywał mecz w sobotę w Pępowie, rywalem była drużyna Dąbroczanka Pępowo. Spotkanie ułożyło się pod dyktando zawodników z Pępowa, którzy strzelali w 19, 25, 31, 47 i 65 minucie. Zawodnikom Sokoła nie udało się strzelić bramki i mecz zakończył się porażką 5:0.

Kolejna kolejka:

TĘCZA OSA Osieczna - Dąb Boguszyn -  03.11.2019r. godz. 14.00

Sokół Włoszakowice - GKS Włoszakowice 03.11.2019r. godz. 14.00

Terminarz wszystkich meczów na własnych boiskach znajdziecie w naszym informatorze - Wydarzenia