Mecz z drużyną z Poznania na pewno nie należał dla miejscowych piłkarzy do najłatwiejszych. Na przerwę schodzili z przewagą czterech punktów, jednak ostatecznie gościom udało się odrobić stracone punkty.

Początek meczu napawał dużym optymizmem. Zawodnicy z Włoszakowic pokazali bardzo dużo zapału, rzucając pięć bramek pod rząd. Sytuacja szybko się odwróciła i w piętnastej minucie był już remis 7:7. Ostatecznie przeciwnik okazał się lepszy. Mimo zebranej przewagi punktowej do przerwy 16:20 dla zawodników z Włoszakowic, to po przerwie dzięki celnym trafieniom i dobremu rozegraniu - goście zaczęli coraz szybciej odrabiać punkty. Największy kryzys naszedł w 48. minucie meczu, wtedy zawodnicy z Poznania zaczęli budować coraz większą przewagę. Ostatecznie zespół z Poznania wygrał 29:24.