Włoszakowice mają wiele ciekawych osób, którym warto się przyjrzeć bliżej, ponieważ często wykraczają poza ramy i schematy naszego codzinnego życia. 
Taką osobą jest Łukasz Ratajczak, który zdecydował się na występ w programie "Wkręceni w Randkę". 

Wielokrotnie mieszkańcy naszej gminy pokazują, że robią bardzo interesujące rzeczy, często słychać o nich później w całej Polsce. 
Pokazywaliśmy takie osoby w naszym programie "Pasjonaci" (KLIKNI TUTAJ, aby obejrzeć) - możemy być z nich dumni, że często mimo swoim słabościom ciągle starają się dotrzeć do wyznaczonego przez siebie celu. Łukasz Ratajczak - mieszkaniec Włoszakowic wziął udział w programie "Wkręceni w Randkę" i ma za sobą już "wkrętkę" oraz występ w studio, gdzie razem z dziewczyną, która została wkręcona, mogli obejrzeć wszytkie zarejestrowane sytuacje przez kamery. 

O co chodzi w programie? "Uczestnicy biorą udział w randkach zorganizowanych przez ich przyjaciół, znajomych, czy członków rodziny. Nie wiedzą, że są nagrywani przez kamery. I dopiero po trzech spotkaniach (z osobami wyłonionymi wcześniej przez produkcję show w castingach) dowiadują się, że były one zaaranżowane. Wtedy, w telewizyjnym studiu, wkręceni będą musieli wybrać osobę, z którą będą się chcieli umówić ponownie."

Łukasz opisuję nam: 
"Do programu zgłosiłem sie drogą elektroniczna. Później miałem casting w Warszawie z mega sympatyczną redakcją. Informacje o dacie randki i studio. Podjąłem szybko decyzję i wystąpiłem w telewizji. Poznałem ludzi, którzy byli odpowiedzialni za produkcje warshaw shore i ex na plaży."

Jest bardzo zadowolony z szansy, którą dostał i mógł na właśne oczy zobaczyć świat produkcyjny dużych programów telewizyjnych:
"To świetna przygoda i zupełnie inny świat. Mam przed oczami wiele ciekawych i ekstremalnych chwil, których kamera nie mogła uchwycić lub pokazać, ale te wspomnienia są we mnie - to najważniejsze.”

EMISJA PROGRAMU W CZWARTEK O GODZINIE 21.30 NA ANTENIE TVP2!