Bardzo dobre informacje docierają do nas z Grodziska Wielkopolskiego, gdzie Ewelina Weiss walczy w mistrzostwach Wielkopolski w kulturystyce i fitness. 

To już kolejne zawody w jej karierze, podczas których sięga po puchar. Niedawno pisaliśmy o dużym sukcesie podczas jej debiutu, w którym od razu sięgnęła po srebro (więcej o debiucie KLIKNIJ TUTAJ). W czasie III Otwartych Mistrzostw w Kulturystyce i Fitness Ewelina zrewanżowała się i pokonała swoją rywalkę, z którą wcześniej przegrała i sięgnęła po swoje pierwsze w karierze złoto. Wygrała w kategorii Bikini Fitness Juniorek open. 
Podczas krótkiej rozmowy Ewelina zdradziła nam, że była i jest kompletnie zaskoczona - nie spodziewała się tak świetnego rezultatu. Wiedziała, że jest świetnie przygotowana, ale złoto było dla niej dużym zaskoczeniem, a jednocześnie satysfakcją za godziny ciężkich treningów. To jednak nie koniec zmagań. Jutro (24.03) Ewelina powalczy w kategorii seniorek. Trzymamy mocno kciuki i czekamy na kolejne, świetne informacje z Grodziska Wielkopolskiego!
Przed pierwszymi startami w karierze Eweliny Weiss odwiedziliśmy ją w trakcie przygotowań, aby przeprowadzić rozmowę (aby zobaczyć KLIKNIJ TUTAJ).