Ewelina Weiss podczas drugiego dnia swoich zmagań sięgnęła po srebro w kategorii seniorek. 

Medalowym weekendem poszczycić się może Ewelina Weiss, która zabrała udział w III Otwartych Mistrzostw w Kulturystyce i Fitness. Wczoraj informowaliśmy o jej sukcesie w kategorii juniorek, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Dzisiaj z Grodziska Wielkopolskiego docierają do nas informację o zajęciu przez nią drugiego miejsca w kategorii seniorek Bikini Fitness do 169cm. Trenerem Eweliny jest Norbert Tymczak z Fenix Team.

Tak mocny początek kariery sportowej jest bardzo dobrym prognostykiem na przyszłość. Przypominamy, że podczas zawodów sędziowie oceniają przede wszystkim budowę ciała, jego jędrność oraz wyrzeźbienie mięśni. Jest to jednak część oceny, ponieważ sędziowie zwracają uwagę również na makijaż, fryzurę, biżuterię, czy dopasowanie ubrania. Ważną kwestią jest również sama uroda zawodniczki. Można rzec, iż są to prawdziwe zawody miss pośród kobiet uprawiających kulturystykę. 

Przed pierwszymi startami w karierze Eweliny Weiss odwiedziliśmy ją w trakcie przygotowań, aby przeprowadzić rozmowę (aby zobaczyć KLIKNIJ TUTAJ).