Młoda mieszkanka Włoszakowic nie przestaje zadziwiać - tym razem możemy razem z nią prawidłowo ćwiczyć nogi!

Ewelina Weiss została okrzyknięta objawieniem roku 2019 - wszystko za sprawą wielu sukcesów, które odniosła już w swoim pierwszym sezonie startów!
Ciężka praca zaowocowała pucharami podczas zawodów, w których brała udział. Ostatnio w sieci ukazał się filmik z jej udziałem, na którym prezentuje odpowiednie wykonywanie ćwiczeń nóg. O samych ćwiczeniach opowiada jej trener - Norbert Tymczak. Wiedza oraz profesjonalizm tej dwójki pokazuje, że są idealnym duetem, aby podbijać kulturystyczny świat - czekamy na kolejne starty!

Sukcesy Eweliny:

Ewelina Weiss zadebiutowała w lutym na gali Debiutów kulturystycznych pzkfits 2019 w Gdańsku. W jej pierwszych profesjonalnych zawodach zajęła drugie miejsce - Kolejne medalowe informacje - srebro dla Eweliny Weiss

Przyszła kolej na Mistrzostwa Wielkopolski, które odbyły się w marcu w Grodzisku Wielkopolskim. W pierwszym dniu zawodów Ewelina zdobyła złoty medal w kategorii Bikini Fitness Juniorek open (Świetne informacje z Grodziska Wielkopolskiego!), w drugim dniu wywalczyła drugie miejsce w kategorii seniorek - Bikini Fitness do 169 cm (Tym razem srebro w seniorkach!).

Mistrzostwa Polski również okazały się medalowe, tym razem srebro - Medalowa passa Eweliny

Złoto w zawodach Słodkiewicz Classic - Kolejne złoto dla Eweliny 

Przed wszystkimi zawodami odwiedziliśmy młodą i utalentowaną Ewelinę na treningach, aby zadać jej kilka pytań i zrealizować reportaż: REPORTAŻ EWELINA WEISS