W miniony weekend Ewelina Weiss z Włoszakowic brała udział w X Mistrzostwach Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystyce i Fitness oraz w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce oraz Fitness - za każdym razem z bardzo dobrym wynikiem.

To już kolejny raz, gdy płyną do nas medalowe informacje ze startów w zawodach Eweliny Weiss. Podczas X Mistrzostwach Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystyce i Fitness zdobyła srebro w swojej kategorii BIKINI FITNESS do 23 roku życia, a w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce oraz Fitness zdobyła również srebro w kategorii Bikini Fitness Juniorek Młodszych. 

Ewelina w rozmowie zdradziła nam również, że: "Startowałam też w eliminacjach do Mistrzostw Świata Juniorów i na razie czekam na informacje czy zakwalifikowałam się do kadry Polski". 
Trzymamy zatem mocno kciuki i czekamy na dobre informacje.

Podczas zawodów sędziowie oceniają przede wszystkim budowę ciała, jego jędrność oraz wyrzeźbienie mięśni. Jest to jednak część oceny, ponieważ sędziowie zwracają uwagę również na makijaż, fryzurę, biżuterię, czy dopasowanie ubrania. Ważną kwestią jest również sama uroda zawodniczki. Można rzec, iż są to prawdziwe zawody miss pośród kobiet uprawiających kulturystykę. 

Przypomnijmy:

Ewelina Weiss zadebiutowała w lutym na gali Debiutów kulturystycznych pzkfits 2019 w Gdańsku. W jej pierwszych profesjonalnych zawodach zajęła drugie miejsce - Kolejne medalowe informacje - srebro dla Eweliny Weiss

Przyszła kolej na Mistrzostwa Wielkopolski, które odbyły się w marcu w Grodzisku Wielkopolskim. W pierwszym dniu zawodów Ewelina zdobyła złoty medal w kategorii Bikini Fitness Juniorek open (Świetne informacje z Grodziska Wielkopolskiego!), w drugim dniu wywalczyła drugie miejsce w kategorii seniorek - Bikini Fitness do 169 cm (Tym razem srebro w seniorkach!).

Mistrzostwa Polski również okazały się medalowe, tym razem srebro - Medalowa passa Eweliny

Złoto w zawodach Słodkiewicz Classic - Kolejne złoto dla Eweliny 

Przed wszystkimi zawodami odwiedziliśmy młodą i utalentowaną Ewelinę na treningach, aby zadać jej kilka pytań i zrealizować reportaż: REPORTAŻ EWELINA WEISS