W niedzielę 10 listopada 2019 roku gminne drużyny - Dąb Boguszyn, GKS Włoszakowice oraz Sokół Włoszakowice rozegrały ostatnie mecze w rundzie wiosennej (XIII kolejka) leszczyńskiej A klasy w piłkę nożną. Poniżej skrót meczów oraz tabela.

Drużyny Dąb Boguszyn i Sokół Włoszakowice w ramach XIII kolejki leszczyńskiej A klasy rywalizowały między sobą - w derbach gminy Włoszakowice. Mecz został rozegrany o 13.00 w Boguszynie. Dąb Boguszyn już na początku spotkania objął prowadzenie,  bramka padła w 7 minucie a jej strzelcem był Remigiusz Majchrzak. Kolejny gol (18'), choć strzelony również przez  zawodnika z Boguszyna (Marcin Nabywaniec) został zapisany na konto ekipy z Włoszakowic, ponieważ był to gol samobójczy. Sześć minut później (24') Szymon Lipowy wyprowadził Sokół na prowadzenie, jednak w doliczonym czasie pierwszej połowy (45'+1) Remigiusz Majchrzak zdołał wyrównać. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2. Remigiusz utrzymał dyspozycję w drugiej połowie i w 52 minucie strzelając swojego 3 gola, dał prowadzenie Boguszynowi. Ostateczny wynik ustanowił Oskar Ratajczak w doliczonym czasie gry (90+2) podwyższając prowadzenie na 4:2. Z takim rezultatem Dąb Boguszyn wygrał derby z Sokołem Włoszakowice.

GKS Włoszakowice - Po świetnym meczu derbowym z Sokołem Włoszakowice w minionym tygodniu, tym razem rywalizował na własnym boisku z drużyną ze środka tabeli - Rywal-Ewmar Kurza Góra. Pierwsza połowa należała do gości z Kurzej Góry, którzy strzelili dwie bramki jedna po drugiej (33' i 36') i z prowadzeniem 0:2 schodzili na przerwę. Zawodnicy GKSu postanowili udowodnić, że ubiegłotygodniowa wygrana to nie przypadek i Łukasz Gryziecki (61') oraz Bartosz Doroziński (63') szybko wyrównali wynik spotkania. W dalszej części emocji nie brakowało, ich apogeum nastąpiło w samej końcówce meczu. W 89 minucie Łukasz Gryziecki wyprowadził GKS na prowadzenie, a w doliczonym czasie gry (90'+2) Mikołaj Sobecki dołożył jeszcze jedno trafienie. GKS Włoszakowice wygrał 4:2. 

 

Drużyna M Pkt BRAMKI