To będzie pierwszy raz, gdy w obecnym sezonie piłka ręczna trzeciej ligi zawita w hali we Włoszakowicach. Transmisja NA ŻYWO z pojedynku pomiędzy SPR Włoszakowice, a KS Stal II Gorzów Wielkopolski dostępna na wlopi chwilę przed godziną 15:00. 

Ostatnie wprowadzone obostrzenia sprawiły, że wszelkie wydarzenia sportowe odbywać się będą bez udziału publiczności. Klub SPR z Włoszakowic postanowił nie zostawiać swoich wiernych kibiców i umożliwia im relację NA ŻYWO z meczów Juniorów oraz piłkarzy ręcznych trzeciej ligi.

WLOPI podjęło się zleconemu zadaniu i już jutro GORĄCO ZAPRASZAMY NA TRANSMISJĘ O GODZINIE 15:00, którą oglądać będziecie mogli na FB SPR WŁOSZAKOWICEFB WLOPI oraz na stronie www.wlopi.pl w tym artykule poniżej. 

Przygotowaliśmy dla kibiców specjalną transmisję. Zgodnie z tym, co ostatnio publikowaliśmy na naszym FB - nie stroimy w miejscu, a cały czas się rozwijamy, dlatego niedzielna transmisja zostanie przeprowadzona aż na 4 kamery, które pozwolą na jeszcze dokładniejsze śledzenie spotkania. Dodatkowo podczas transmisji poznacie szczegółowe statystyki dotyczące drużyn oraz zawodników. Przed meczem obejrzeć będziecie mogli studio i wejść jeszcze głębiej do świata piłki ręcznej. Zapraszamy!

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NASZ KANAŁ YT, gdzie oglądać będzie można w lepszej jakości: KLIKNIJ TUTAJ.