II Mistrzostwa Krzycka Wielkiego w Piłkarzyki i pierwsza edycja Celnego Szoguna przeszły do historii.

W turnieju piłkarzyków wzięły udział 24 drużyny, które zostały podzielone na 8 grup. Dwa pierwsze miejsca były premiowane awansem do fazy pucharowej. Po kilku godzinach emocjonujących meczów rozgrywanych na 4 stołach - mistrzem II Mistrzostw został team Mać-Pol w składzie Jacek Kaczmarek i Maciej Wojciechowski. Obronili oni tytuł wywalczony przed rokiem. Na drugim stopniu podium stanęli Robert Wojciechowski i Michał Kulas występujący pod nazwą FC Armii Krajowej. W meczu o 3 miejsce lepsza okazała się ekipa Kilerów 2-óch (Grzegorz Woźny, Krzysztof Lipowy) pokonując Apoli Team (Dawid Apolinarski, Marek Apolinarski).
3 najlepsze ekipy otrzymały puchary ufundowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włoszakowicach.

W celnym Szogunie Arkadiusz Rybarczyk oraz Jacek Kaczmarek rzucili najwięcej punktów. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była więc dogrywka. W niej minimalnie lepszy okazał się Jacek i to on zgarnął okazały puchar.
Na marginesie warto zaznaczyć, że w Jacka ręce w krótkim czasie trafiło już 3 trofeum (Szybki Szogun, Piłkarzyki, Celny Szogun) - szacuneczek.

Spośród wszystkich drużyn został wylosowany bon na 2 pizze "Szogun" ufundowany przez STREFA DOBREGO SMAKU.
Szczęściarzami okazali się Niemamocni w składzie Piotr Łeszyk i Grzegorz Łeszyk.

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim uczestnikom i uczestniczkom za stworzenie wspaniałej atmosfery i grę w duchu fair play, podziękowania należą się również wszystkim, którzy pomogli w organizacji imprezy oraz licznie przybyłym widzom.

Szoguny Krzycko Wielkie, foto: Adam Marciniak