Zakończył się drugi dzień zmagań uczestników MP w Kickboxingu. Mamy dla Was obszerną fotorelacje!

Śmiało można stwierdzić, że było to jedno z największych wydarzeń sportowych w gminie Włoszakowice roku 2019. W ostatni weekend marca do Włoszakowic zjechało mnóstwo zawodników z całej Polski, aby wziąć udział w Mistrzostwach Polski Kickboxingu 2019. 

To bardzo widowiskowe zawody, ponieważ na trzech planszach doszło do starć zawodników, którzy walczą ze sobą w dwóch formułach: pointfighting oraz light-contact. 
Sport ten uprawiają osoby, które są bardzo silne fizycznie, jak i psychicznie, ponieważ aby wygrać trzeba nie tylko dobrze wyprowadzać ciosy, ale i panować nad stresem, kontrolować i wyczuć przeciwnika oraz być bardzo pewnym siebie. W odróżnieniu od boksu, tutaj możemy stosować również kopnięcia. Bardzo ważnymi elementami są: siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość, czy poczucie rytmu. 

Na pochwałę zasługują organizatorzy, którzy dopilnowali, aby całe zawody przebiegły jak najlepiej. 
Jest to doskonała forma promocji dla naszej gminy, o której głośno zrobiło się w mediach całej Polski. Mamy się czym chwalić - hala posiadająca pełnowymiarowe boiska oraz znakomite zaplecze: szatnie, łazienki, czy siłownia. 

Wyniki dostępne będą pod adresem: pzkickboxing.pl 
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom! 

PONIŻEJ PREZENTUJEMY DWIE GALERIE ZDJĘĆ: Z DNIA PIERWSZEGO ORAZ DRUGIEGO.

GALERIA ZDJĘĆ DZIEŃ DRUGI:

GALERIA ZDJĘĆ DZIEŃ PIERWSZY: