Pogoda nie jest idealna, ale mimo to wielu z nas wybrało się nad pobliskie jeziora, aby miło spędzić czas w gronie przyjaciół lub najbliższej rodziny. Sprawdzamy dla Was, jak wiele osób odwiedziło Boszkowo-Letnisko.

Podobnie, jak w minionych tygodniach sprawdzamy sytuację w największym ośrodku wypoczynkowym naszej gminy: Boszkowie - Letnisku. Mimo porannego delikatnego deszczyku oraz chwilami mocniejszych podmuchów wiatru, to do Boszkowa przybyło naprawdę wielu turystów. Na lokalnych drogach można było zaobserwować wzmożony ruch, a przez Pudełkowo chwilami przejazd samochodem był bardzo ciężki. Obecna sytuacja skłania do korzystania z punktów gastronomicznych jedynie w formie "na wynos", a jedzenie później zjadane jest często na ławkach promenady, czy też pomoście. 

Wielu z nas po ostatnich tygodniach "narodowej kwarantanny" jest bardzo spragniona wyjazdu i wypoczynku od codzienności, dlatego też nie ma co się dziwić z tak wielu chętnych do korzystania z piękna lokalnego krajobrazu. Przygotowaliśmy dla Was relację  z drona oraz wrzucamy otrzymane nagranie z ziemi z przejazdu przez Pudełkowo około godziny 15:00