Transmisja NA ŻYWO mszy świętej z Parafii Rzymskokatolickiej pw. NMP Śnieżnej w Krzycku Małym. Początek transmisji w niedzielę (24.05.2020 r.) o godzinie 9.55.
Cały czas pragniemy umożliwiać wierzącym, którzy w obawie przed panującą epidemią zostają w domu, uczestnictwo we mszy świętej. 

Wychodzimy naprzeciw obecnej sytuacji i wiernym, którzy chcą celebrować najświętszą eucharystię. Nie chcemy, aby ktokolwiek zainteresowany nie mógł w tym uczestniczyć. Jednocześnie chcemy pomóc zapewnić w ten sposób bezpieczeństwo i zachowanie zasad. Każdy z dostępem do internetu będzie mógł uczestniczyć w najbliższą niedzielę w transimisji mszy świętej z Kościoła w Krzycku Małym.

Aby obejrzeć transmisję mszy świętej, wystarczy włączyć poniższy odtwarzacz (kliknąć PLAY). Można również kliknąć w tytuł "Transmisja NA ŻYWO Mszy Świętej z Kościoła  pw. NMP Śnieżnej w Krzycku Małym" - wówczas zostaniemy przeniesieni do aplikacji Youtube, która umożliwia min. przełączenie oglądania np. na telewizor. Trzecia opcja to rozpoczęcie oglądania mszy święta bezpośrednio na naszym kanale YT - KLIKNIJ TUTAJ.

Już dzisiaj gorąco wszystkich zapraszamy i dziękujemy Parafii pw. NMP Śnieżnej w Krzycku Małym za dobrą współpracę dla osób, które mimo koronawirusa chcą mieć dostęp do aktualnych wydarzeń prarafialnych.