Przemysław Knop powoli zaczyna nas przyzwyczajać do swoich ciekawych pomysłów na podróże, ale nie przestaje zaskakiwać! Tym razem wyruszył składakiem w samotną podróż dookoła Polski.

Głód kolejnych wyzwań i wyznaczanych sobie celów skłonił go do zorganizowania kolejnej wyprawy. Rok temu mieliśmy przyjemność zrealizować reportaż "Sztuka Wolności" po wyczynie, jakim było dopłynięcie z Jeziora Dominickiego do Bałtyku kajakiem - wyczynie zrealizowanym oczywiście przez Przemka. Możemy chyba już otwarcie mówić, że potrafi on jak nikt inny z naszego regionu oddać się w pełni podróży i wolności. Wielu z nas wyjeżdża na odpoczynek przewożąc rowery i dopiero na miejscu przemierzając różne trasy albo pokonuje drogę dookoła Polski na raty - pokonując co pewien czas kolejne odcinki na mapie. Przemek pragnie przejechać Polskę bez przerwy na powroty do domu, a wyposażony jest tylko w małą przyczepkę. Jeżeli cała wyprawa się powiedzie, to będzie na pewno kolejny wielki wyczyn do dopisania na kartach historii naszej gminy.

Przemek wyruszył 29 czerwca z Kostrzyna nad Odrą i w pierwszy dzień dojechał w okolice Cedyni - zmierza w tej chwili w kierunku morza, aby następnie zmierzać w kierunku wschodnim. 
Założył specjalną stronę na FB, na której będzie informował o kolejnych etapach i przygodach swojej podróży. Postaramy się również na bieżąco informować o Jego kolejnych etapach przygody, w którą wyruszył na składaku przez Polskę.

LINK DO FB: KLIKNIJ TUTAJ

Poniżej reportaż "Sztuka Wolności" nagrany z Przemkiem po jego ubiegłorocznym wyczynie.