15 minut intensywnego opadu wystarczyło, aby drastycznie pogorszyły się warunki na drogach. Lokalne drogi zamieniły się w prawdziwe lodowisko, które okazało się w wielu miejscach, jak ulica leszczyńska, czy rondo we Włoszakowicach ciężkie do pokonania - z kamerą przejechaliśmy się po okolicy, zobaczcie sami.

Choć prognozy nie przewidywały tak obfitych opadów śniegu, to jednak dziś około godziny 18.00 po raz kolejny "sypnęło". Opad przyczynił się do znacznego pogorszenia warunków panujących na lokalnych drogach. Śnieg zaczyna być ubijany przez jeżdżące samochody - co z kolei powoduje, że robi się bardzo ślisko. Na ulicy Leszczyńskiej we Włoszakowicach doszło do kolizji, kierujący mają problem, aby podjechać na wzniesienie w kierunku Leszna. Pewien czas minie, zanim drogowcy dojadą we wszystkie miejsca i poprawią przyczepność nawierzchni, dlatego apelujemy o zachowanie ostrożności i ograniczenie prędkości.

Zobaczcie całe video z fatalnej sytuacji na drogach. W video zobaczycie: zasypane drogi Włoszakowic i Bukówca Górnego, kolizje na ulicy leszczyńskiej, fatalne warunki na rondzie we Włoszakowicach i ogólnie złą sytuację drogową.

Wersja Full HD załaduje się za 30 minut.