W niedzielę po godzinie 12:00 pod Pałacem Sułkowskich we Włoszakowicach odbyło się Spontaniczne Niedzielne Koncertowanie.

Wielu zgromadzonych widzów mogło podziwiać wspaniałe występy utalentowanych dziewczyn z grupy Mażoretek Twins Włoszakowice oraz wysłuchać znakomitych wykonań utworów, które wybrzmiały z instrumentów Młodzieżowej Orkiestry Dętej Blue Brass Band z Włoszakowic. Był to pierwszy taki koncert po długim czasie pandemii i okoliczności obostrzeń z nią związanych. Było kolorowo i radośnie, ale cały koncert okazał się wyjątkowym jeszcze z jednego powodu. Lidia Misiorna po 10 latach przekazała prowadzenie orkiestry Remigiuszowi Kuropce. To było wspaniałe 10 lat, przez które Lidia Misiorna od podstaw zbudowała świetny zespół, nowej i odrodzonej orkiestry dętej z Włoszakowic. Koncert zorganizowany został dzięki staraniom Stowarzyszenia MTS Aktywne Włoszakowice.

Na sam koniec koncertu Lidia Misiorna została poproszona, aby ostatni raz podyrygować orkiestrą do ostatniego utworu koncertu o tytule Europa Mars. NAGRALIŚMY TEN MOMENT W 360! Inne występy w technice 360 z tego koncertu zostaną umieszczone później.