W niedziele (27.06.2021 r.) od 11.30 plac przy szkole w Krzycku Wielkim gościł rzeszę mieszkańców oraz przyjezdnych gości na wielkim pikniku rodzinnym - zorganizowanym abym pomóc w zbiórce pieniędzy dla chorej na SMA Marysi. 

Piknik składał się z dwóch stref - sportowo-rekreacyjnej oraz gastronomicznej. Na pierwszej przygotowano wiele atrakcji, w których każdy mógł brać udział osobiście lub dopingować uczestników - turniej piłkarski o puchar karton network, gry i zabawy dla dzieci, malowanie twarzy, sesje fotograficzne, zajęcia fitness, pokazy i przejażdżki quadami, motorami i bryczkami, dmuchańce oraz pokazy strażackie i wojskowe. Strefa gastronomiczna to z kolei prawdziwa uczta dla łasuchów, na której można było skosztować "grochówki od Reni", kiełbasy z grilla, bigosu, chleba ze smalcem i ogórkiem, pojawił się również food truck "Karola". Na osłodę czekały lody, gofry oraz słodycze. 

Podczas pikniku prowadzono licytacje oraz w każdej strefie byli obecni wolontariusze, którzy zbierali pieniądze na chorą na SMA Marysię Drożdżyńską.

Organizatorzy poinformowali, iż podczas pikniku zebrano 25 683 zł i 2 euro. Wielkie brawa!

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz pomóc wpłacając pieniądze - https://www.siepomaga.pl/maria lub kupując, bądź wystawiając przedmioty na licytacje, które prowadzone są na facebooku - https://www.facebook.com/groups/213897527148047 

KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ I OGLĄDAJ