Wschowscy policjanci poszukują 27 – letniej mieszkanki Wschowy. Kobieta w niedzielę około godziny 18.00 widziana była ostatni raz na terenie Boszkowa. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną i nie wiadomo gdzie przebywa. Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie pod numerem bezpośrednim do Komendy Powiatowej Policji we Wschowie 47 79 43 211 lub 112.

Rodzina zaginionej oraz policja proszą o kontakt osoby, które widziały lub mogą coś wiedzieć o zaginięciu Dominiki Grekel.

Kobieta w dniu 08 sierpnia 2021 roku około godziny 18.00 będąc w Boszkowie wyszła z domku letniskowego w nieznanym kierunku, nie informując współlokatorki dokąd idzie i o której wróci.27- letnia kobieta pozostawiła w domku wszystkie swoje podręczne rzeczy.

Rysopis: wzrost 174 cm, oczy niebieskie, włosy proste do ramion, szatynka końcówki włosów blond, szczupłej budowy ciała. Zaginiona w chwili zaginięcia ubrana była w krótkie spodenki typu dżins, czarną bluzkę koloru czarnego z krótkim rękawem bbd, białe sportowe buty, miała ze sobą torebkę koloru czarnego na łańcuszku.

Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie pod numerem bezpośrednim do Komendy Powiatowej Policji we Wschowie 47 79 43 211 lub 112.

 mł. asp. Wioleta Dąbska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie