Po godzinie 19:00 droga prowadząca z Włoszakowic do Dominic została zablokowana z powodu poważnego wypadku, w którym uczestniczyły 3 auta.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dzisiaj około godziny 19:00 na trasie Włoszakowice-Dominice. Droga ta posiada wiele zdradliwych miejsc i już wielokrotnie dochodziło na niej do różnych incydentów. Tym razem zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku drogi. Uczestniczyły w nim trzy auta, które niestety swoją podróż zakończyły na jednym z drobnych wzniesień trasy do Dominic. Auta zablokowały drogę na kilka godzin. Policja na miejscu ustala przyczyny wypadku. 
Ze wstępnych ustaleń wynika, że nikomu nic poważnego się nie stało. 

AKTUALIZACJA 29.07.2019 r. 
Policja ustaliła, że winę za spowodowanie kolizji trzech aut ponosi kierujący Volkswagenem Transporterem. Nie zachował on należytej ostrożności i rozpoczął manewr wyprzedzania, gdy taki sam manewr wcześniej już rozpoczął kierujący Volkswagenem Golfem. W całym zdarzeniu ucierpiała również Toyota Yaris. Kierujący VW Transporterem został ukarany mandatem. 

Zachowajcie w weekendy szczególną ostrożność na drogach, ponieważ występuje wzmożony ruch na trasach z dużych miejscowości wypoczynkowych!

foto: wlopi/OSP Włoszakowice