Informacja o niebezpiecznym zajściu pojawiła się w godzinach wieczornych na jednym z kont portalu społecznościowego. Prosimy zatem o wzmożoną czujność. 

Na jednym z kont mieszkańca Włoszakowic na facebooku znalazła się informacja o tym, że osoby podróżujące granatowym kombi, którego rejestracja zaczyna się od liter PRA - próbują zaciągnąć na siłę osoby do środka. Auto około godziny 22:00 jeździło ulicami Włoszakowic. Obecnie nie jest znane miejsce, w którym przebywa. Przestraszona kobieta, którą nagabywano, aby wsiadła do środka nie pamięta marki pojazdu przez stres związany z zajściem. 

Prosimy Was o zachowanie czujności oraz ostrożności i najlepiej, aby nie poruszać się po zmroku w miejscach, gdzie jest niewielki ruch samemu! 
Każdy incydent warto zgłaszać na policję lub podawać do publicznej informacji. 

AKTUALIZACJA:

Z kolejnych informacji zamieszczonych w internecie wynika, że do zdarzenia miało dojść przy przejeździe kolejowym We Włoszakowicach. Podróżujący autem wyglądali na około 40 lat. Mieli na siłę próbować zaciągnąć dziewczynę do środka, a przestali dopiero wtedy, gdy spłoszyli ich przypadkowo przechodzący mieszkańcy wsi. Całe zajście zostało zgłoszone na policję.