Wiele osób w gminie Włoszakowice zauważyło na niebie bardzo intrygujące światła, które wyglądały rodem z filmów sci-fi. Co to było?

Dostaliśmy bardzo dużo sygnałów od zaniepokojonych czytelników, którzy na wieczornym niebie zaobserwowali dziwnie "biegające" światła. 
Spieszymy uspokoić, że nie ma to nic wspólnego z tematyką zjawisk paranormalnych, działaniem sił z kosmosu, czy też wojskowych. 
Efekt, który możemy dostrzec wieczorem i w nocy, to nic innego, jak odbijające się światła na podstawie chmur z lokali imprezowych w Boszkowie. 

Niepewność potęgował fakt braku wyraźnego słupa świetlnego, jak to ma zazwyczaj miejsce, lecz światło wysyłane okazało się na tyle silne, aby dotrzeć bardzo wysoko. Wczorajszego wieczoru nagraliśmy specjalnie dla Was film, który prezentuje zachodzące zjawisko. 
Nie ma zatem podstawy do niepokoju, a raczej możemy podziwiać wieczorne iluminacje nad naszymi głowami. 
Z pewnością jest to dodatkowa gratka dla turystów, czy fanów fotografii, ponieważ możemy wykorzystać to do świetnych efektów na zdjęciach. 

Przykładem mogą być zdjęcia robione we Włoszakowicach, na których firma Scenika Pro Event użyła swoich głowic o dużej mocy do oświetlenia Hotelu Toscania.
Film znajdziecie poniżej.