Gdy łączy się z sobą w zespół kilka świetnych ludzi z pozytywną energią, to musi wyjść z tego coś genialnego - tak jest w przypadku Bedrock Blues!

Gmina Włoszakowice, to na pewno miejsce, które posiada wiele świetnych solistów, chórów, czy kapel - a wiele imprez kulturalnych tylko to potwierdza. Jedną z ekip, która już na stałe wpisała się w lokalną mapę zespołów, jest grupa Bedrock Blues. Na wokalu Zuza Jędrzychowska, która potrafi być w jednej chwili subtelna, aby nagle przejść do ostrych brzmień z pazurem, a całość dopełniają: Marcin Szymankiewicz - gitara, Paweł Onóżko - gitara, Rafał Jagodzik - perkusja, Błażej Rimke - bas, wokal.

Mogliśmy ostatnio słuchać ich podczas imprezy Rockowe Granie przy Platanie, kiedy to wystąpili przed zespołem Five Men on the Rocks. Rozgrzali publiczność do czerwoności oraz nie obyło się bez bisu. W ostatni weekend można było słuchać ich rytmów w sąsiedniej gminie - Przemęt. Dokładniej w Wieleniu, gdzie zagrali wiele coverów oraz swoich autorskich kawałków. Tam, gdzie pojawiają się oni - zawsze jest masa dobrej muzyki, a przede wszystkim zabawy.