20-lecie Powiatu Leszczyńskiego odbyło się w Boszkowie pod hasłem "Z ułańską fantazją" - potwierdzamy, tak było! Zobaczcie sami.

Tegoroczne Dni Powiatu Leszczyńskiego w Boszkowie odbyły się naprawdę z dużym rozmachem, a każdy, kto brał w nich udział miał zapewniony szeroki wachlarz atrakcji. Wszystko rozpoczęło się o godzinie 14:00, kiedy to odbyło się oficjalne otwarcie. Chwilę po 14:00 zaprezentowali się ułani w barwach 17. pułku Ułanów Leszczyńskich. Od 15:00 do 18:00 trwał konkurs skoków przez przeszkody, pokaz jazdy konnej w stylu western oraz konkurs w powożeniu zaprzęgami o Puchar Starosty Leszczyńskiego. 

W między czasie zebrani widzowie mogli dodatkowo podziwiać stoiska 4 Zielonogórskiego pułku Przeciwlotniczego, czy występy artystyczne Studia Piosenki Szymona Gądy. Dla najmłodszych były przejazdy bryczkami, dmuchańce, a każdy mógł kosztować pyszności ze stoiska z grillem, napojami oraz wypiekami. 

Na sam koniec- gwiazdy wieczory, czyli Andrzej Cierniewski oraz Eleni, przy których rytmach zebrani pod sceną świetnie się bawili. 

zdjęcia: e-boszkowo.pl