Wczorajsze popołudnie okazało się tragiczne dla mieszkańców jednego z budynków przy ulicy Karola Kurpińskiego. W pożarze, który pojawił się około godziny 17:00 stracili niemal wszystko.

"Chwilę po godzinie 17:00 z jednego z domów przy ulicy Kurpińskiego zaczął wydobywać się gęsty dym ze szczytu dachu. Kilka minut później ogniem zajęta byłą już znaczna część dachu budynku. Na miejscu bardzo szybko jako pierwsza pojawiła się załoga strażaków z Włoszakowic, którzy przystąpili do akcji gaszenia pożaru."

Takimi słowami relacjonowaliśmy po wybuchu pożaru w artykule to, co wydarzyło się wczoraj. Już wtedy wiedzieliśmy, że nie możemy przejść obok tego obojętni i trzeba działać natychmiast, aby okazać wsparcie potrzebującym, bo ogień to niszczycielski żywioł, który bardzo szybko potrafi zabrać cały dorobek życia. 

Utworzyliśmy zbiórkę pieniędzy dla pogorzelców z Włoszakowic, którą postanowiliście bardzo szybko wesprzeć za co WAM WSZYSTKIM W IMIENIU NASZYM, JAK I CAŁEJ RODZINY BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE ZBIÓRKA CAŁY CZAS TRWA, A WSZYSTKIE ZEBRANE NA NIEJ ŚRODKI ZOSTANĄ PRZEKAZANE DLA POTRZEBUJĄCYCH POGORZELCÓW Z WŁOSZAKOWIC. ABY PRZEKAZAĆ DATEK WYSTARCZY >KLIKNĄĆ  TUTAJ< I PRZELAĆ WYBRANĄ PRZEZ SIEBIE KWOTĘ.

Jesteście wspaniali - kolejny już raz pokazujecie, że NA WAS można ZAWSZE liczyć.