lipiec 24, 2024

  Futsal

  Futsal

  29 maja o godzinie 18 rozpoczął się pierwszy mecz tegorocznej Ligi Gminnej. Tuż przed pierwszym gwizdkiem wszystkich powitał, życzył dobrych wyników i oficjalnie otworzył ligę Radny Rady Gminy Włoszakowice Pan Marius Sujecki. Rozgrywki z uwagi na sytuację epidemiczną rozpoczęły się później niż planowano. Rozegrana zostanie także tylko jedna runda.

  Futsal

  Pierwsza niedziela września upłynęła pod znakiem ostatniej kolejki Ligi Gminnej. Rozgrywki, które rozpoczęły się po złagodzeniu obostrzeń związanych z koronawirusem, w ekspresowym tempie zakończyły się po 3 miesiącach. W tym roku zdecydowano się na rozegranie tylko jednej rundy a do rozgrywek przystąpiło 7 drużyn. Ostatnia kolejka, jako jedyna w tym roku, dostępna była dla publiczności, która zobowiązana była do przestrzegania aktualnych wytycznych sanitarnych.

  Futsal

  W sobotę (23 listopada 2019 r.) w hali sportowej we Włoszakowicach rozegrano V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej w Piłkę Nożną dla Dzieci o Puchar Wójta Gminy Włoszakowice. Imprezę zorganizował Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół' Włoszakowice pod patronatem Wójta Gminy Włoszakowice.