W sobotę 1.12.2018r. na Hali Sportowo-Środowiskowej we Włoszakowicach odbył się Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Wójta Gminy Włoszakowice.

Turniej rozpoczął Wójt Gminy Włoszakowice Robert Kasperczak życząc uczestnikom aby gra odbywała się fair play, ale oczywiście z aspektem rywalizacji. To już czwarty Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Wójta Gminy Włoszakowice organizowany we Włoszakowicach przez Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Włoszakowice, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Gminny Zakład Komunalny sp. z o.o. W tegorocznej imprezie wzięli udział zawodnicy z Czech - FC JISKRA, oraz lokalne drużyny Sokół Włoszakowice, GKS Włoszakowice oraz Dąb Boguszyn. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych: roczniki 2004-2005, 2006-2007 oraz 2008-2009.

Kilka minut po godzinie 11.00 rozpoczął się mecz otwarcia, w którym zagrali najmłodsi uczestnicy drużyn Sokół Włoszakowice i FC JISKRA I. Już w drugiej minucie spotkania bramkę dla drużyny z Włoszakowic zdobył Kacper Kiąca. Ostatecznie pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sokoła Włoszakowice 2:1. Następnie do rywalizacji przystąpili zawodnicy z roczników 2006-2007 oraz 2008-2009. Turniej zakończył się po rozegraniu 15 spotkań a klasyfikacja końcowa poszczególnych kategorii wiekowych prezentuje się następująco: