Ewelina Weiss - mieszkanka Włoszakowic zajęła drugie miejsce podczas gali Debiutów kulturystycznych pzkfits 2019 na ESP.

Ciężka praca zaowocowała drugim miejscem w kategorii bikini fitness do 168 centymetrów podczas jednych z największych tego typu zawodach sylwetkowych w Polsce, jak i Europie.
W dniach od 23 do 24 lutego do Gdańska zjechało kilkaset zawodników, aby rywalizować ze sobą w zawodach sylwetkowych. Jest to ogromna szansa, jaka otwiera wiele drzwi w przyszłej karierze sportowej oraz szansa do zapoznania nowych ludzi i wielkiego, kulturystycznego świata. 

Trenerem mieszkanki Włoszakowic jest Norbert Tymczak z Fenix Team. Trzeba również podkreślić fakt, że Ewelina była jedną z najmłodszych zawodniczek w swojej kategorii, w której wystartowało 28 zawodniczek. Podczas zawodów sędziowie oceniają przede wszystkim budowę ciała, jego jędrność oraz wyrzeźbienie mięśni. Jest to jednak część oceny, ponieważ sędziowie zwracają uwagę również na makijaż, fryzurę, biżuterię, czy dopasowanie ubrania. Ważną kwestią jest również sama uroda zawodniczki. Można rzec, iż są to prawdziwe zawody miss pośród kobiet uprawiających kulturystykę. 

W grudniu poprzedniego roku odwiedziliśmy z kamerą Ewelinę, aby opowiedziała nam o swojej wielkiej pasji oraz pokazała, jak ciężko trenuje, aby móc rywalizować o jak najwyższe miejsca z innymi. Padły wtedy bardzo ważne słowa z jej ust: "Jeśli czegoś bardzo chcemy, to możemy wszystko...". 
Tak też się stało - Ewelina udowodniła, że systematyczny trening prowadzi do sukcesu. Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne medalowe informacje!

Zapraszamy do obejrzenia reportażu o Ewelinie Weiss KLIKNIJ TUTAJ