Kierujący pojazdem marki Alfa Romeo z nieznanych przyczyn wypadł z drogi między Boszkowem a Włoszakowicami. Wypadek zakończył się tragicznie.

Po godzinie 5:00 na drodze prowadzącej do Włoszakowic doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący pojazdem marki Alfa Romeo wypadł z drogi i poniósł śmierć na miejscu. Kierowca najprawdopodobniej jechał z Boszkowa-Letniska w stronę Włoszakowic. 
Policjanci sprawdzają ślady na drodze kilkaset metrów przed miejscem, w którym leży rozbity samochód. Z informacji jakie udało nam się uzyskać, czynności prowadzone przez policjantów mają ustalić, czy do wypadku doszło na skutek manewrów innych pojazdów - czy w zdarzeniu brała udział tylko Alfa Romeo. Kierowców prosimy o ostrożność, ponieważ chwilami mogą wystąpić trudności z przejazdem. 

AKTUALIZACJA:
Wiadomo już, że śmierć w wyniku wypadku poniósł 30-letni mieszkaniec Góry. Po przybyciu na miejsce służb ratunkowych ciało ofiary wypadku znaleziono poza samochodem. Prawdopodobnie auto poruszające się w stronę Włoszakowic najpierw zjechało na prawe pobocze, następnie odbiło na przeciwny pas, a na końcu zjechało ze skarpy i uderzyło w drzewo. Nie wiadomo, czy poruszał się samotnie - policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności wypadku. 

Foto dron: wlopi.pl
Foto z ziemi: OSP Włoszakowice