Medalowe doniesienia płyną do nas z Poznania, gdzie Ewelina Weiss wzięła udział w zawodach kulturystycznych Słodkiewicz Classic 2019.

Młoda mieszkanka Włoszakowic cały czas nie przestaje nas zadziwiać. Po raz kolejny mamy przyjemność pisać o medalowych doniesieniach, które trafiają tym razem do nas z Poznania. To właśnie tam, w ten weekend (27-28.04.2019) odbywają się zawody kulturystyczne Słodkiewicz Classic 2019. Ewelina Weiss wywalczyła złoto w kategorii Bikini fitness kobiet do 169 cm. Trenerem mieszkanki Włoszakowic jest Norbert Tymczak z Fenix Team.

Podczas zawodów sędziowie oceniają przede wszystkim budowę ciała, jego jędrność oraz wyrzeźbienie mięśni. Jest to jednak część oceny, ponieważ sędziowie zwracają uwagę również na makijaż, fryzurę, biżuterię, czy dopasowanie ubrania. Ważną kwestią jest również sama uroda zawodniczki. Można rzec, iż są to prawdziwe zawody miss pośród kobiet uprawiających kulturystykę.

Ewelina Weiss zadebiutowała w lutym na gali Debiutów kulturystycznych pzkfits 2019 w Gdańsku. W jej pierwszych profesjonalnych zawodach zajęła drugie miejsce - Kolejne medalowe informacje - srebro dla Eweliny Weiss

Przyszła kolej na Mistrzostwa Wielkopolski, które odbyły się w marcu w Grodzisku Wielkopolskim. W pierwszym dniu zawodów Ewelina zdobyła złoty medal w kategorii Bikini Fitness Juniorek open (Świetne informacje z Grodziska Wielkopolskiego!), w drugim dniu wywalczyła drugie miejsce w kategorii seniorek - Bikini Fitness do 169 cm (Tym razem srebro w seniorkach!).

Mistrzostwa Polski również okazały się medalowe, tym razem srebro - Medalowa passa Eweliny

Przed wszystkimi zawodami odwiedziliśmy młodą i utalentowaną Ewelinę na treningach, aby zadać jej kilka pytań i zrealizować reportaż: REPORTAŻ EWELINA WEISS